Eşinin üvey amcasıyla ilişki yaşadığını öğredi ortalık kan gölüne döndü!

İstanbul Bağcılar’da İslam Keleş, üvey amcası İsa Ergün’ü (45) sokak ortasında, 15 yıllık eşi Yeliz Keleş’i (32) ise evinde, 3 çocuğunun gözü önünde tabancayla vurarak öldürdü.

Kan donduran vahşetin ardından ise yasak aşk iddiası çıktı. Olay sonrası polisin düzenlediği operasyonla yakalanan İslam Keleş, emniyetteki ifadesinde her şeyi itiraf etti. Keleş ifadesinde, eşi ve üvey amcasının ilişki yaşadıklarını öğrendikten sonra olayı gerçekleştirdiğini söyledi. İşte olayın detayları…

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alıp çalışma başlattı. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan İsa Ergün’ün başına ve göğsüne isabet eden kurşunlarla hayatını kaybettiği belirlendi. Yeliz Keleş’in ise vücudunun değişik yerlerine isabet eden kurşunlar nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi. Cesetler yapılan incelemelerin ardından Bahçelievler Yenibosna’da bulunan Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Cinayetin tanığı olan çocuklardan biri H.K, ifadesinde, “Babam eve gelerek annemle tartıştı ve dışarı çıktı. Silah sesleri geldi. Silah seslerinden sonra eve geldi anneme peş peşe ateş açtı” dediği öğrenildi. İslam Keleş, polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı.

İslam Keleş’in emniyetteki ifadesinde, eşi ve üvey amcasının ilişki yaşadıklarını öğrendikten sonra olayı gerçekleştirdiğini söylediği öne sürüldü. Emniyette işlemleri biten İslam Keleş sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *