Fatih Terim’in Seçil Erzan’a yazdığı not ortaya çıktı! Fulya Terim hesap numarası istemiş

Seçil Erzan olayının ardından Fatih Terim savcılık ifadesinde “Seçil Erzan’a para da vermedim, para da almadım” dedi. Denizbank’ta 3 milyon dolarının kaldığını söyleyen Fatih Terim’e banka, “Hesaplarınızda öyle bir para yok” cevabı verdi. Seçil Erzan olayında kendisine yönelik sorulara sinirlenen Fatih Terim, “İlgimin olmadığı davaya beni karıştırmaya çalışıyorlar. Ne alacağım var ne de vereceğim. Benim adımı karıştıranların aleyhine tarihin en büyük hukuk savaşını başlatıyorum. Hazır olun” diye meydan okudu. 

Sözcü yazarı İsmail Saymaz, soruşturma dosyasından, Fatih Terim ile eşi Fulya Terim’le ilgili yeni bilgiler buldu. Erzan ile Terim arasında dostluk ilişkisi olduğunu ve beraber fotoğraflarını hatırlatan İsmail Saymaz, Seçil Erzan’ın geçen yaz Bozcaada’daki evine Fatih-Fulya Terim çiftini yemekte ağırladığını belirterek şunları yazdı:

“Terim çifti, buluşmadan sonra Erzan’a ve nişanlısı Candaş Gürol’a not bıraktı. Bu not şöyle: “Sevgili Seçil, sevgili Candaş. Bir insanın bir insana verebileceği en ölümsüz hediye sevgidir. Bu hafta sonu bize o kadar naif bir şekilde hissettirdiniz ki teşekkür etme için cümle kurmakta zorlanıyorum. İyi ki yolumuz kesişmiş. En ufak detayına kadar düşünülmüş harika bir hafta sonuydu. Bir kez daha sonsuz teşekkürler…  Fulya – Fatih”

Seçil Erzan ile Fulya Terim arasındaki WhatsApp yazışmasının da dosyaya girdiğini belirten İsmail Saymaz, “Yazışmada Fulya Terim’in para transferi için Erzan’dan banka ve SWIFT hesabı istediği görülüyor.” bilgisini paylaştı. 


Seçil Erzan, tutuklandıktan bir gün sonra arkadaşı Nazlı Can’a cezaevinden mektup yazdı. Mektupta, arkadaşından avukat bulup Göktürk ve Bozcaada’daki evlerini kurtarmasını istiyor. Not şöyle: “Nuri ev ve Bozcaada (ve) Göktürk’ü çözsün. Nuri, bana en iyi avukatı bulsun. Bankacılık kanunundan anlayan en iyi ceza avukatı bulman şart, önemli. Banka hâlâ olumlu. Eski eşya, spor ayakkabı, bol bol… Ada ve evler için kurtarma planı yapılma. Orda durumlar nasıl, bana söylemek istediğin bir şey var mı? Candaş ne durumda, dışarıda neler oluyor? Anneme yurtdışında olduğumu söyleyin.”

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *